iPhone

Všechno o nastavení iPhone

Jak správně používat iPhone? 20 nejdůležitějších bodů a nastavení pro iPhone pro začátečníky a pro ty, kdo nemají čas listovat návody. Bez připojení k Internetu je iPhone k ničemu, takže začneme připojením, skončíme doporučenými aplikacemi.

iPad, iPhone

Video: obnovení ze zálohy na iCloudu na iPad/iPhone

Video ukazuje, jak správně načíst data ze starého iPhone nebo iPadu do nového. Když máte jen iPhone, můžete takto jednoduše do nového iPadu načíst zálohu z iPhone a nemusíte nastavovat ručně maily a další nastavení. A toto video ukazuje, jak správně zálohovat, abychom měli ze zálohy co načítat.

iPhone

KDE koupit iPhone 5S nebo iPhone 5C?

AKTUALIZOVÁNO! Apple má své výrobky rozdělené podle zemí, osobně doporučuji zájemcům s koupí počkat a používat iPhone 5S z české distribuce. Nejjednodušší je počkat na to, až se začne nový iPhone prodávat na webu www.apple.cz. To by mělo být někdy do konce roku 2013. Prodej začal 25.10.2013. Je to nejlevnější, nejbezpečnější a nejrychlejší způsob, jak koupit […]

iPad, iPhone

Video: Nastavení Seznam.cz v iPhone pomocí IMAP

Jak nastavit maily ze Seznam.cz na iPhone přes IMAP (aktualizováno 2015/11). Výhody jsou jasné: fotky a další obsah posílá iPhone přes přednastavenou aplikaci Mail. A zpracování pošty přes IMAP zajistí to, že máme stejné emaily v iPhone i ve webovém prohlížeči na jakémkoliv počítači.

iPad, iPhone, MacBook

8 nejčastějších chyb při používání iCloud

Díky opakovaným zkušenostem při školení zákazníků jsem pro Jablíčkář.cz napsal tento článek o tom, jaké nejčastější chyby řeším u uživatelů produktů Apple. V článku jsou i videa, která jsem vyrobil dříve, ve kterých je podrobný návod krok za krokem na nastavení mailů ze Seznam.cz na iPhone, zálohování fotek přes iPhoto, jak zálohovat pomocí Time Machine […]