iPad

Všechno o iPadu

Jak správně používat iPad? Co je iPad? K čemu je iPad dobrý? Snažil jsem se zodpovědět všechny nejčastější otázky, které mi stále znova pokládají noví uživatelé iPadu a iPhonu. Správné používání máme každý jiné, tak se inspirujte.

iPad, iPhone

Video: obnovení ze zálohy na iCloudu na iPad/iPhone

Video ukazuje, jak správně načíst data ze starého iPhone nebo iPadu do nového. Když máte jen iPhone, můžete takto jednoduše do nového iPadu načíst zálohu z iPhone a nemusíte nastavovat ručně maily a další nastavení. A toto video ukazuje, jak správně zálohovat, abychom měli ze zálohy co načítat.

iPad, iPhone

Video: Nastavení Seznam.cz v iPhone pomocí IMAP

Jak nastavit maily ze Seznam.cz na iPhone přes IMAP (aktualizováno 2015/11). Výhody jsou jasné: fotky a další obsah posílá iPhone přes přednastavenou aplikaci Mail. A zpracování pošty přes IMAP zajistí to, že máme stejné emaily v iPhone i ve webovém prohlížeči na jakémkoliv počítači.

iPad, iPhone, MacBook

8 nejčastějších chyb při používání iCloud

Díky opakovaným zkušenostem při školení zákazníků jsem pro Jablíčkář.cz napsal tento článek o tom, jaké nejčastější chyby řeším u uživatelů produktů Apple. V článku jsou i videa, která jsem vyrobil dříve, ve kterých je podrobný návod krok za krokem na nastavení mailů ze Seznam.cz na iPhone, zálohování fotek přes iPhoto, jak zálohovat pomocí Time Machine […]